Upravit stránku

Cesta autem, která se TALANDA Invest vyplatila!

Autem ze Slovenska do Pardubic: Cesta, která se TALANDA Invest vyplatila!

Smysl pro humor, energie, manžetové knoflíčky a stoprocentní pracovní nasazení. To je Honza, který k nám dorazil před dvěma roky ze Slovenska a od té doby tvoří důležitou součást týmu. Díky následujícím řádkům budete mít i vy možnost temperamentního Slováka lépe poznat a dozvědět se o něm víc!

Makléř Honza

Honza v TALANDA Invest zastává pozici realitního makléře, který pomáhá zákazníkům s nákupem a prodejem nemovitostí. Rozumí také financování. Nepředstavujte si ale za těmito větami žádnou nudu. Potkáte se sice s elegantně oblečeným „kravaťákem“, který ale neztrácí na vtipu. V oblasti realit se pohybuje již sedm let, a proto ví, co dělá. Vystudoval univerzitu s ekonomickým zaměřením a v realitách i finančnictví se našel.

„Honza nejen, že je skvělý makléř, ale je to i výborný člověk a kamarád.“ – Vlastimil Talanda

Za vším hledej ženu

Na otázku, co stojí za přesunem ze Slovenska do Čech, a proč právě Pardubice, Honza s úsměvem říká: „ Za vším hledej ženu a v mém případě tomu nebylo jinak.“ Původně se měl za láskou stěhovat do Prahy, nakonec ale dorazil do Pardubic. A my jsme za to rádi! Díky tomu se náš tým stal mezinárodním a při počátečních jazykových nesrovnalostech jsme si užili dost srandy.

Video jako důkaz

Honzu na práci nejvíce baví setkání s lidmi a různorodost. „ Mám rád to, jak je každý den jiný a pořád mám šanci se učit něco nového.“ Dodává, že je pro něj po pracovní stránce nejdůležitější pohodový kolektiv a najít to nejlepší možné řešení pro své klienty.

Pokud byste se zeptali, jaké je jeho motto, se smíchem Vám odpoví, že žádné nemá, stejně jako volný čas. Když se ale přece jenom objeví chvilka volna, s oblibou se podívá na dobrý film. Kromě toho rád čte a poslouchá hudbu. A to především ľudovky z východného Slovenska.

Sám o sobě říká, že je pracovitý, učenlivý a umí se zasmát sám sobě. A to můžeme jenom potvrdit! Vy sami se o tom můžete přesvědčit v medailonku, který jsme o Honzovi natočili. Pevně věříme, že mezi vámi se najdou ti, kteří mají rádi Slováky, a kterým Honza svými službami pomůže.