Upravit stránku

O společnosti

Společnost TALANDA Invest s.r.o. se na realitním trhu objevuje od roku 2013. Díky jednateli Vlastimilu Talandovi má pevné základy, které stojí na jeho dlouholetých zkušenostech s obchodováním s nemovitostmi.

„Moje první zaměstnání bylo na hony vzdálené tomu dnešnímu. Začínal jsem jako voják u Hradní stráže. Měl jsem spoustu času na uspořádání myšlenek. Ve svých devatenácti letech jsem ještě netušil, že to, co mě jednou bude skutečně bavit a také živit, je právě obchodování. V první řadě jsem získal hlavně disciplínu. A ta je důležitá pro každou práci, nejen pro tu obchodnickou.“

Začátky TALANDA Invest

Ve světě realit se Vlastimil Talanda začal pohybovat v roce 2007. Začínal v zavedené realitní kanceláři Bydlíte.cz. „Tam jsem se naučil, co všechno taková práce obnáší, co je důležité a co naopak méně. Komunikoval jsem s lidmi, což je základ všeho.“ V roce 2010 pak dostal nabídku pracovat u silné realitní kanceláře Century 21 – Bonus Pardubice jako makléř. „Makléřinu prostě musíte dělat srdcem – mně se to vyplatilo a brzy jsem se stal vedoucím kanceláře. Získal jsem tak zkušenosti s manegmentem a vedením týmu makléřů, což mě posunulo zase o krok dál, ke spoluvlastnictví této pardubické pobočky.

Já ale nikdy neusínám na vavřínech. Touha po vlastní realitní kanceláři byla stále silnější. Chtěl jsem vybudovat realitku s novou přívětivou tváří, se kterou budou lidé rádi spolupracovat. A tak jsem se odhodlal a založil TALANDA Invest. Původně jsem měl v plánu spolupracovat s dalšími 5 makléři, ale jak dnes sami můžete vidět, náš tým se rozrostl. V současnosti prodáváme reality především v Praze, Pardubickém, Královehradeckém a Středočeském kraji. Brzy ale budeme spolupracovat s klienty po celé republice.

Seznamte se - Vlastimil Talanda, jednatel TALANDA Invest s.r.o.

V čem je TALANDA Invest jiná, čím se liší od ostatních realitních kanceláří?

Hlavně jsme normální. Máme takové motto: Nejsme největší, dokonce neprodáváme ani nejvíce realit na světě. My jsme prostě normální. Snažíme se prodávat reality s úsměvem.

Věnujete se stále makléřině?

Ano, stále obchoduji a rozhodně přestat nehodlám. Baví mě to!

Prozraďte nám také něco o sobě. Jaké máte zájmy?

Ve volných chvílích rád čtu, jsem až postižený sebevzděláváním a osobním rozvojem J. Baví mě obecně sport a miluji vaření. Před tímto vším je však pro mě rodina. Žena, děti, rodiče. Oni jsou moje největší motivace. Někdy to se mnou nemají lehké, i proto jim patří velké děkuji.

_____________________________________________________________________________________________________

 

TALANDA Invest s.r.o. - netfirmy.czRealitní kanceláře a nemovitosti - netfirmy.cz